Actueel

Picnic Technologies opent distributiecentrum

10 juni 2024

Het is een feestelijke mijlpaal voor Picnic Technologies, de pionier in de wereld van online supermarkten. Het bedrijf heeft zijn tweede geautomatiseerde distributiecentrum geopend op DistriPark Dordrecht, het toonaangevende logistieke bedrijventerrein in de Gemeente Dordrecht.

Het is een feestelijke mijlpaal voor Picnic Technologies, de pionier in de wereld van online supermarkten. Het bedrijf heeft zijn tweede geautomatiseerde distributiecentrum geopend op DistriPark Dordrecht, het toonaangevende logistieke bedrijventerrein in de Gemeente Dordrecht.

Na een intensieve periode van twaalf maanden werd het distributiecentrum de afgelopen weken al op proef gedraaid. Maar op 29 mei werden de deuren van deze geavanceerde locatie officieel geopend, een mijlpaal waar vele stakeholders lang naar uitgekeken hebben.

De openingshandeling werd verricht door Wethouder Chris van Benschop, die onder de indruk was van hetgeen Picnic realiseert. Hij benadrukte het belang van investeringen in personeelsontwikkeling binnen het bedrijf: “Iedereen kent Picnic maar wat weinig mensen weten is dat het bedrijf veel investeert in de ontwikkeling van hun personeel. Binnen het bedrijf moet iedereen kunnen groeien, doorgroeien en kansen krijgen en dat vind ik een heel mooi uitgangspunt!”

Met een indrukwekkende oppervlakte van 26.000 vierkante meter biedt dit distributiecentrum op termijn werkgelegenheid aan zo’n 500 mensen. Deze nieuwe vestiging belichaamt Picnic’s voortdurende toewijding aan innovatie en groei, en markeert een belangrijke stap in de ambitie om de service en de logistiek te optimaliseren voor klanten.

Invest in the Drecht Cities

Kom in contact

Wil jij meer weten over de regio en de mogelijkheden die de Drechtsteden biedt?
Neem dan contact met ons op.

Stuur een bericht

Meld je aan op 'The daily Deal'
en ontvang de laatste regio updates
direct in je mailbox.

Aanmelden nieuwsbrief
skyline