Team Deal Drecht Cities

Acquisitie & Promotie Drechtsteden

Team

Maak kennis met het team van Deal. Samen zetten wij de Drechtsteden op de kaart en werken wij aan het vestigingsklimaat van de regio.

Benieuwd naar onze projecten en initiatieven? Neem contact op voor meer informatie.

Rene Beute
Manager Acquisition (Maritiem)

Rene Beute

+31 78 3032 032 rene@dealdrechtcities.nl
Menno Bijnagte
Manager Acquisition (Smart Industry)

Menno Bijnagte

+31 78 3032 032 menno@dealdrechtcities.nl
Brigitte Warnaar
Marketing & PR Manager

Brigitte Warnaar

+31 78 3032 032 brigitte@dealdrechtcities.nl
Marit van Heugten
Projectmanager (EDB)

Marit van Heugten

+31 78 3032 032 marit@dealdrechtcities.nl
Bianca Visser
Office Manager & Finance

Bianca Visser

+31 78 3032 032 bianca@dealdrechtcities.nl
Leandra Gouw
Managementassistent

Leandra Gouw

+31 78 3032 032 leandra@dealdrechtcities.nl
Max Remerie
Business Developer (Digital Mainport)

Max Remerie

+31 78 3032 032 max@dealdrechtcities.nl
Arjen de Jong
Business Developer (Delta Technology)

Arjen de Jong

+31 78 3032 032 arjen@dealdrechtcities.nl
Projectmanager Communicatie

Melanie de Bruin

+31 78 3032 032 melanie@dealdrechtcities.nl
BasvanderHorst
Stagiair PR en Communicatie

Bas van der Horst

+31 78 3032 032 bas@dealdrechtcities.nl

Meld je aan op 'The daily Deal'
en ontvang de laatste regio updates
direct in je mailbox.

Aanmelden nieuwsbrief
skyline