Team Deal Drecht Cities

Acquisitie & Promotie Drechtsteden

Team

Maak kennis met het team van Deal. Samen zetten wij de Drechtsteden op de kaart en werken wij aan het vestigingsklimaat van de regio.

Benieuwd naar onze projecten en initiatieven? Neem contact op voor meer informatie.

Rene Beute
Manager Acquisition (Maritiem)

Rene Beute

+31 78 3032 032 rene@dealdrechtcities.nl
Menno Bijnagte
Manager Acquisition (Smart Industry)

Menno Bijnagte

+31 78 3032 032 menno@dealdrechtcities.nl
Brigitte Warnaar
Marketing & PR Manager

Brigitte Warnaar

+31 6 5111 3489 brigitte@dealdrechtcities.nl
Joost Weeda
Adjunct-directeur/Secretaris (EDB)

Joost Weeda

+31 78 3032 032 joost@dealdrechtcities.nl
Marit van Heugten
Projectmanager (EDB)

Marit van Heugten

+31 78 3032 032 marit@dealdrechtcities.nl
Office Manager

Natasja Glavimans

+31 78 3032 032 natasja@dealdrechtcities.nl
Max Remerie
Business Developer (Digital Mainport)

Max Remerie

+31 78 3032 032 max@dealdrechtcities.nl
Arjen de Jong
Business Developer (Delta Technology)

Arjen de Jong

+31 78 3032 032 arjen@dealdrechtcities.nl
Lobke Wilschut
Projectmanager Promotie

Lobke Wilschut

+31 78 3032 032 lobke@dealdrechtcities.nl
Jesse Koppelaars
Projectmanager EDB

Jesse Koppelaar

+31 78 3032 032 jesse@dealdrechtcities.nl
Kwartiermaker Young Professionals Zuid Holland

Peter Wemmers

078 30 32 032 peter@dealdrechtcities.nl

Meld je aan op 'The daily Deal'
en ontvang de laatste regio updates
direct in je mailbox.

Aanmelden nieuwsbrief
skyline