Acquisitie & Promotie Drechtsteden

Team

Maak kennis met het team van Deal. Samen zetten wij de Drechtsteden op de kaart en werken wij aan het vestigingsklimaat van de regio.

Benieuwd naar onze projecten en initiatieven? Neem contact op voor meer informatie.

Joost Weeda
Adjunct-directeur/Secretaris (EDB)

Joost Weeda

+31 78 3032 032 joost@dealdrechtcities.nl
Menno Bijnagte
Manager Acquisition

Menno Bijnagte

+31 78 3032 032 menno@dealdrechtcities.nl
Brigitte Warnaar
Marketing & PR Manager

Brigitte Warnaar

+31 6 5111 3489 brigitte@dealdrechtcities.nl
Osha_Sheocharan
Office Manager

Osha Sheocharan

+31 78 30 32 032 osha@dealdrechtcities.nl
Programmamanager EDB

Carola Blokland

+31 78 30 32 032 carola@dealdrechtcities.nl
Leandra Gouw
Projectmanager Acquisitie

Leandra Gouw

+31 78 3032 032 leandra@dealdrechtcities.nl
Lobke Wilschut
Projectmanager Promotie

Lobke Wilschut

+31 78 3032 032 lobke@dealdrechtcities.nl
Projectmanager EDB

Nino Snijders

+31 78 3032 032 nino@dealdrechtcities.nl
Willem Aalder
Programmamanager Young Professionals

Willem Aalders

+31 78 30 32 032 willem@dealdrechtcities.nl
Arjen de Jong
Business Developer (Delta Technology)

Arjen de Jong

+31 78 3032 032 arjen@dealdrechtcities.nl
Max Remerie
Business Developer (Digital Mainport)

Max Remerie

+31 78 3032 032 max@dealdrechtcities.nl
Stagiair Innovatie Roadmap DMD - 5G IoT Fieldlab

Gijs van de Graaf

+31 78 30 32 032 gijs@dealdrechtcities.nl

Meld je aan op 'The daily Deal'
en ontvang de laatste regio updates
direct in je mailbox.

Aanmelden nieuwsbrief
skyline